Technická menza

Jugoslávských partyzánů 3, 160 00 Praha 6 (mapa)

Vedoucí: Anna Husáková, +420 234 678 325, anna [dot] husakovaatcvut [dot] cz
 

 

Technická menza

 

Technická menza je oblíbeným stravovacím místem studentů a zaměstnanců ČVUT. Nachází se na okraji univerzitního kampusu v Dejvicích - v ulici Jugoslávkských partyzánů (cesta od Suchdola a Podbaby). V letech 2017-2018 proběhla v souvislosti s celkovou rekonstrukcí celé budovy i úprava prostor Technické menzy. Vznikl tak moderní prostor s kuchyňským zázemím, který umožňuje připravovat čerstvá, zdravá a návštěvníky vyhledávaná jídla. Přibyl kavárenský koutek, byla výrazně rozšířena nabídka ovocných a zeleninových salátů. A nezapomenuli jsme ani na příznivce sladkých zákusků. Po rekonstrukci se navíc menza otevřela i veřejnosti.

Do rekonstruvaných prostor se podařilo získat skvělé odborníky na teplou i studenou kuchyni. Jídla jsou připravována citlivě s ohledem na jejich složení (místní příprava těstovin, pomalé vaření vývarů ze skutečných surovin - ne z polotovarů apod.), vybraná jídla je připravována přímo přímo před hosty.

 

Služby

Obědy

Večeře

Informace z provozu

 

Vážení zákazníci,

od 1.7. do 31.7.2020 je z důvodu plánované dovolené menza uzavřena. Prosím, využijte naší sousední menzu ve Studenstkém domě.

Budeme se na Vás těšit od pondělí 3. srpna 2020