Organizace kongresů

Thákurova ... Praha 6
 

Kontakty

tel. +420 233 051 111

tel. + 420 234 678 494

tel. +420 728 335 796

kongres-mk [at] cvut [dot] cz

www.masarykovakolej.cz

Prostory Kongresového centra Masarykovy koleje se nacházejí v rezidenční části Prahy 6 se skvělou dostupností jak do centra města, tak i na dálniční síť. Mezinárodní letiště Václava Havla je vzdálené pouze 20 min. jízdy.

Celková kapacita kongresového sálu je 460 míst při školním uspořádání. Prostory jsou výjimečné dostatkem denního světla a vhodné pro různé vzdělávací, kulturní a společenské akce (konference, kongresy, semináře firemní prezentace, obchodní a společenská setkání, plesy a pod. V celém objektu je bezplatné připojení k internetu.

Velikou výhodou je variabilita salónků, galerie a kongresového sálu vybaveného špičkovou audiovizuální technikou. Kromě těchto sálů lze pronajmout dvě učebny s kapacitou 40 a 46 míst, dvě kanceláře, atraktivní atrium s klavírem, šatnu pro hosty, šatnu účinkujících s profesionálním vybavením.

Školený personál Vám pomůže s plánovaním, přípravou a organizací celé akce, poradí i s výběrem vhodných prostor, technickým vybavením a dalšími doplňkovými službami. Výhodou pořádaní těchto akcí je i zajištění ubytování a stravování přímo v objektu budovy.

Dopravní spojení

  • metro linka A - stanice Dejvická,
  • tramvaj - zastávka Thákurova,
  • autobus - zastávka Dejvická.