Organizace kongresů

Thákurova 1, 160 00 Praha 6 (mapa)

Vedoucí: tel.: +420 234 678 494, kongres-mkatcvut [dot] cz

Ceník:

Aktuální dostupný ceník kongresového centra a služeb Správy účelových zařízení ČVUT.

Ceník kongresového centra

Vítejte v Kongresovém centru

Prostory Kongresového centra Masarykovy koleje se nacházejí v rezidenční části Prahy 6 se skvělou dostupností jak do centra města, tak i na dálniční síť. Mezinárodní letiště Václava Havla je vzdálené pouze 20 min. jízdy.

Celková kapacita kongresového centra  je 270 míst při školním uspořádání a 360 míst v divatelním uspořádání. Prostory jsou výjimečné dostatkem denního světla,  vhodné pro různé vzdělávací, kulturní a společenské akce (konference, kongresy, semináře firemní prezentace, obchodní a společenská setkání, plesy apod). V celém objektu je bezplatné připojení k internetu.

Výhodou je variabilita salonku galerie i klimatizovaného kongresového sálu vybaveného špičkovou audiovizuální technikou. Kromě těchto sálů lze pronajmout dvě učebny s kapacitou 40 a 46 míst, dvě kanceláře, atraktivní atrium s klavírem, šatnu pro hosty a šatnu účinkujících s profesionálním vybavením.

Školený personál Vám pomůže s plánovaním, přípravou a organizací celé akce, poradí i s výběrem vhodných prostor, technickým vybavením a dalšími doplňkovými službami. Výhodou je i možnost ubytování přímo v objektu, stravování zajišťuje vlastní catering.

Dopravní spojení

  • metro linka A - stanice Dejvická,
  • tramvaj - zastávka Thákurova,
  • autobus - zastávka Dejvická.