*** Hotel Masarykova kolej

Thákurova 1, 160 00 Praha 6 (mapa)
Vedoucí: Vladimíra Příhodová, +420 234 678 460, rezervace-mkatcvut [dot] cz

Objednávky a rezervace:

Recepce:

 tel: +420 234 678 600, email: rezervace-mk [at] cvut [dot] cz

Vítejte na Masarykově koleji ČVUT

Masarykova kolej je zajímavá zejména propojením historie s moderní výstavbou. Primárně slouží k ubytovávání studentů, ale nabízí i ostatní služby komerčního charakteru: hotel - hostel - restaurace - kongresový sál. Je situována v rezidenční oblasti městské části Prahy 6. Výhodou ubytování je její poloha - skvělá dostupnost jak do centra města, tak i na dálniční síť. Mezinárodní letiště Václava Havla je odsud vzdálené pouze 20 min. jízdy.

Hotel se nachází v zadním traktu budovy studenské koleje. Nabízí svým hostům komfortní cenově dostupné ubytování v poklidném prostředí a nepřebernou škálu služeb. Cestou k svému hotelovému pokoji projdete chodbami, ve kterých se nachází pokoje studentů. Snídaně Vám bude servírovaná formou nabídky bufetových stolů v Akademické restauraci. Parkování je možné za poplatek v uzavřeném areálu Masarykovy koleje.

Nabídka pokojů:

  • jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, třílůžkové apartmány;
  • vlastní koupelna se sprchou a sociálním zázemím;
  • telefon, televize
mk-hot1mk-hot2

V těsné blízkosti Masarykovy koleje se nachází mnoho obchodů, kaváren a restaurací.  Pro volnočasové aktivity je možné využít rozsáhly park Stromovka, Sportoviště Juliska, v létě koupaliště Petynka nebo nedaleké údolí Divoká Šárka. Romantiky potěší dobrá dostupnost na Strahov - v jeho těsné blízkosti se nachází vrch Petřín s rozsáhlými zahradami, rozhlednou či bludištěm a lanovkou, kterou je možné využít jako rychlé spojení do centra města. Příznivce historických památek zase ocení dostupnou vzdálenost Pražského hradu, který je obklopen mnoha historickými objekty.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vybavení

Snídaně

Parkoviště za poplatek

Platba kartou

Free Wi-Fi

Aktuální hotelové informace

Test