Hostel Masarykova kolej

 

Thákurova 1, 160 00 Praha 6 (mapa)
Recepce hostelu: tel.: +420 234 678 600, rezervace-mkatcvut [dot] cz

 

 

Rezervace a objednávky:

Recepce:
tel: +420 234 678 600
email: rezervace-mk [at] cvut [dot] czclass="spamspan"

Vedoucí hostelu: tel.: +420 234 678 460, rezervace-mk [at] cvut [dot] cz

Hostel Masarykova kolej 

Masarykova kolej je zajímavá zejména propojením historie s moderní výstavbou. Je situována v rezidenční oblasti městské části Prahy 6. Výhodou ubytování je výborná dostupnost, jak do centra města, tak i na dálniční síť. Mezinárodní letiště Václava Havla je vzdálené pouze 20 min. jízdy. V průběhu akademického roku slouží primárně k ubytování a stravování studentů a hotelových hostů. Ale v letních měsících je v prostorách studentské koleje provozován hostel.

Nabízí hostům jedinečnou příležitost spojit prohlídku historických památek Prahy s možností ekonomicky výhodného ubytování v poklidném prostředí. K noclehu lez přiobjednat i snídani, která je servírovaná formou bufetových stolů v Akademické restauraci. Parkování je možné za poplatek v uzavřeném areálu Masarykovy koleje.

Nabídka hostelových pokojů:

  • buňkový systém s příslušenstvím - dvou a třílůžkové pokoje;
  • kuchyňka, koupelna a WC jsou společné pro dva až tři pokoje.
AreálPokoj

V těsné blízkosti Masarykovy koleje se nachází mnoho obchodů, kaváren a restaurací.  Pro volnočasové aktivity je možné využít rozsáhlý park Stromovka, víceúčelové sportoviště "Pod Juliskou", v létě koupaliště Petynka nebo nedaleké údolí Divoká Šárka. Romantiky potěší dobrá dostupnost Strahova, v jehož těsné blízkosti se nachází vrch Petřín s rozsáhlými zahradami, rozhlednou či bludištěm a lanovkou, kterou je možné využít jako rychlé spojení do centra města. Příznivci historických památek zase ocení dostupnou vzdálenost Pražského hradu, který je obklopen mnoha historickými objekty.