Hostel Praha 4

Hostel v klidné části Prahy 4 na hranici mezi moderními budovami na Pankráci a vilovou čtvrtí.
Vrátnice hostelu: tel.: +420 234 678 450

Rezervace a objednávky:

Centrální recepce:
tel.: +420 234 678 111
email: suz-recepce [at] cvut [dot] czclass="spamspan"

Hostel Podolí
tel.: +420 234 678 343, +420 234 678 344
email: hostel [at] cvut [dot] czclass="spamspan"

Vítejte v hostelu Koleje Podolí ČVUT

Koleje Podolí leží v poklidné vilové čtvrti Prahy 4, vedle současné architektonicky moderně pojaté zástavby, cca 5 minut chůze od stanice metra C, zastávka Pražského povstání. Do centra města jsou to tři zastávky metra, linky C. Urbanistický koncept komplexu byl vytvořen přímo na Fakultě architektury ČVUT v Praze a byl zpracovaný Ing. arch. J. Krásným. V areálu se nachází šest samostatných ubytovacích objektů, ale k hostelovému ubytování v letních měsících jsou určeny pouze 1. a 2. patra budov D a F. V případě velké zájmu i budova E. Stravování lze zajistit v menze, která se nachází přímo v areálu. Parkování je možné za poplatek přímo v areálu.

V blízkosti Kolejí Podolí, cca 10 minut chůze jsou obchody a restaurace, dále velké nákupní centrum s nabídkou širokého sortimentu zboží. Nedaleko se také nachází krásný historický areál Vyšehradu, kde se konají významné kulturní akce. Relaxaci a odpočinek pak nabízí park Kavčí hory. Milovníky plavání jistě potěší plavecký stadion Podolí s jedním krytým a dvěma venkovními bazény. Pro ty, kteří upřednostňují společenský život, lze doporučit návštěvu břehu Vltavy, tzv. Náplavku, kde se konají koncerty a divadelní představení různých žánrů, ale i vyhlídkové plavby po řece Vltavě.

PokojPokoj

Hostel Podolí nabízí ubytování v různých typech pokojů na třech blocích:

  • Blok  F (po rekonstrukci) -  jedno a dvoulůžkové pokoje s umyvadlem na pokoji. Sociální zařízení (WC, sprcha) a kuchyňka na chodbě.
  • Blok D, E (částečně po rekonstrukci) - jedno až třílůžkové pokoje, kuchyňky a sociální zařízení společné na chodbách. 

 

Vybavení

Parking for a fee

Canteen

Payment by card

Provozní informace

Hostel Podolí dočasně mimo provoz.